Reklama w serwisie

Portal lokalnych ogłoszeń, ofert lokalnego biznesu oraz reklam i informacji o nazwie Abc2go.com jest przeznaczony i zaprojektowany jako usługa lokalna. To profesjonalnie tworzony serwis, pozwalający na łatwe i szybkie znalezienie potrzebnych informacji na wybranym obszarze USA. Abc2go - lokalne ogłoszenia w sieci - jest obsugiwany przez wszystkie urządzenia mobilne. Można w bardzo łatwy i szybki sposób przesłać lub znaleźć informacje, które za darmo umieszczają odwiedzający. Portal jest dwujęzyczny, a jego założeniem jest dostarczenie lokalnych treści tworzonych przez samych użytkowników i tych, którzy na określonym terenie chcą być rozpoznawalni przez odwiedzających portal.

ZALETY PORTALU
Platforma, jaką stworzyliśmy, to kompozycja elementów, które dostarczają ciekawe informacje, a także kategorii, w których można znaleźć największą bazę ogłoszeń lokalnych i ofert lokalnego biznesu. Dodawanie ogłoszeń i ofert lokalnego biznesu jest bezpłatnie. Na stronie portalu znajdują się trzy działy tematyczne: Polecam 24/7 , Gorące tematy, Ciekawostki. Skatalogowane są one swymi tytułami i datą ich publikacji. Ich treść dotyczy lokalnych informacji wraz z artykułami tematycznymi i sponsorowanymi, w obszarze określonym przez klienta.
Naszym atutem jest możliwość korzystania z portalu poprzez każde urządzenie mobilne, a także koncentracja na tym, aby być bliżej tego, co dzieje się w danym stanie.


OFERTA LOKALNEGO BIZNESU
Naszym celem jest udostępnienie oferty firm i instytucji działających na terenie danego stanu. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to pozytywne efekty zarówno dla przedsiębiorców, którzy sami będą mogli kreować informacje o swojej firmie za darmo, a którym oddajemy efektywną platformę reklamową, jak i dla użytkowników portalu, którzy w przystępny sposób znajdą ofertę firmy w określonej kategorii branżowej.

OGŁOSZENIA
Blok z ogłoszeniami to jeden z najczęściej odwiedzanych działów. Użytkownik w łatwy sposób może wypromować swoje ogłoszenie.


POLECAM 24/7
Dział ten w założeniu ma być tworzony przez użytkowników portalu, którzy wysyłając do nas swoje opinie, dzieląc się wiadomościami i ciekawostkami, będą przekazywali sobie rzeczy godne polecenia w danym stanie.

REKLAMA W ABC2GO.COM
Reklama w naszym portalu to przyszłość dla twojej firmy. Daje możliwość zaistnienia w wirtualnej sieci, gdzie można zaprezentować swoją ofertę i produkt.
Internet to ważny kanał kampanii marketingowej, gdzie w przeciwieństwie do tradycyjnych czasopism, reklama może być widoczna dla setek nowych odbiorców dziennie, a także ze względu na niski koszt dotarcia oferty lub produktu do potencjalnego klienta. Ponadto internet daje tę możliwość, że po kliknięciu na baner reklamowy, użytkownik portalu otrzymuje pogłębioną ofertę na stronie www reklamodawcy.
W dzisiejszych czasach reklama internetowa stwarza niewatpliwie największe możliwości bezpośredniego dotarcia do klienta, a jak wiadomo internauci należą do najbardziej aktywnych i otwartych na nowości grup społecznych.

ARTYKUŁ TEMATYCZNY
W artykule tematycznym o charakterze informacyjno-reklamowym, w porównaniu do przekazu reklamowego, można w subtelny sposób zareklamować swoją firmę.  Układem i formą przypomina on tekst dziennikarski, i choć zawiera treści reklamowe, jest dla potencjalnego odbiorcy znacznie bardziej wiarygodny niż standardowa reklama.
Należy pamiętać, iż za wyjątkiem artykułów sponsorowanych, pozostałe elementy mogą być wyświetlane na przemian z reklamami innych klientów naszego serwisu. Kolejność i porządek wyświetlania są losowe.

Formularz kontaktowy

Wszelkie prawa zastrzeżone dla abc2go.com 2013 - 2020 | Stworzone przez gate2future.com