Filozofia abc

Kliknij aby powiększyć.

 

 ZALOZENIA FUNDAMENTALNE TO: platforma lokalnych ogłoszeń, ofert lokalnego biznesu i informacji lokalnych pod nazwa "polecam 24/7" oraz reklam. Abc2go.com jest przeznaczony i zaprojektowany jako usługa lokalna. To profesjonalnie tworzony serwis, pozwalający na łatwe i szybkie znalezienie potrzebnych informacji na wybranym obszarze USA i  CA.

  • Abc2go - lokalne ogłoszenia w sieci - jest obsugiwany przez wszystkie urządzenia mobilne. Można w bardzo łatwy i szybki sposób przesłać lub znaleźć informacje, które za darmo umieszczają odwiedzający.
  • Oferta lokalnego biznesu - umozliwia za darmo mozliwosci wykreowania reklamy swojego biznesu, przez dodanie informacji tekstowej , zdjec i zalacznikow HTML.
  • Polecam 24/7, to miejsce gdzie kazdy moze wyslac informacje i zdjecia dotyczace zycia na okreslonym obszarze terytorialnym, gdzie znajduja sie artykuly tematyczne i sponsorowane.
  • Portal jest dwujęzyczny, a jego założeniem jest dzialania na mozliwie calym terenie USA i obszarach CA. Dzialanie to opracowane jest dla wspolpracy o charakterze franczyzy, autoryzowanych dystrybutorow marki oraz przedstawicieli koncepcji dzialania abc2go.com. Materialy i informacje znajdziecie Panstwo w dziale "Wspolpraca Biznesowa".

ZALETY PORTALU
Platforma, jaką stworzyliśmy, to kompozycja elementów, które dostarczają ciekawe informacje, a także kategorii, w których można znaleźć największą bazę ogłoszeń lokalnych i ofert lokalnego biznesu. Dodawanie ogłoszeń i ofert lokalnego biznesu jest bezpłatnie. Na stronie portalu w Ofercie Polecam 24/7 znajdują się trzy działy tematyczne,Warto wiedziec, Gorące tematy, Ciekawostki. Skatalogowane są one swymi tytułami i datą ich publikacji. Ich treść dotyczy lokalnych informacji wraz z artykułami tematycznymi i sponsorowanymi, w obszarze określonym przez klienta. W kreowaniu tego dzialu uczesticza odwiedzajacy portal,ktorzy moga wyslac informacje i zdjecia dodtyczace lokalnych informacji, jak i rowniez osoby zawodowo trudniacy sie dziennikarstwem. Tworzac te trzy najwazniejsze dzialy, ktore maja odniesienie w samej nazwie ABC, czyli ogloszenia, oferty biznesu i informacje lokalne, chcemy przedstawic odrebnosci zycia na roznych obszarach USA i CA, zycia ktore moga przedstawic te osoby ktore mieszkaja, badz maja informacje, ktore sa wsposob szczegolny bardzo lokalne. Migrujac czy dwiedzajac rozne stany w USA i obszar CA portal abc2go.com ma pozwolic na ciekawe zbizenie tych informacji, ktore pochodza od samych uczestnikow zycia na tych lokalnych obszarach.
Naszym atutem jest możliwość korzystania z portalu poprzez każde urządzenie mobilne, a także koncentracja na tym, aby być bliżej tego, co dzieje się w danym stanie.

Formularz kontaktowy

Wszelkie prawa zastrzeżone dla abc2go.com 2013 - 2020 | Stworzone przez gate2future.com